“Daniela ako kvalitný marketér disponuje vynikajúcimi nielen odbornými znalosťami z oblasti marketingu a PR ale aj organizačnými schopnosťami, takže Vám dokáže poskytnúť podporu aj pri aktivitách a eventoch rôzneho zamerania. Odporúčam z vlastnej skúsenosti, postará sa o všetko a profesionálny výsledok je zaručený.”

Iveta Adamcova, center manager Shopping Palace Bratislava

„Spoluprácu s Danielkou je veľmi ťažké zhrnúť do pár viet. Dal by sa písať román o jej schopnostiach, talente a umení písať. Niet pochýb o tom, že je majsterkou slova, naše textydostali vďaka nej potrebnú šťavu a dokázali sme lepšie osloviť našu cieľovú skupinu. Je úžasné pozorovať online, ako aj ten najobyčajnejší článok alebo newsletter dostáva v jej rukách inú formu a jasné reklamné posolstvo. Copywriting z Danielinho Pera bol pre nás obrovský krok vpred a je nám cťou, že naša spolupráca pokračuje ďalej.“

BiznisWeb.sk

Clanky, ktore sme potrebovali pre nas web, pani Danka napisala vzdy kvalitne a hlavne originalne. Staci zadat temu, minimum informacii a o profesionalnu pracu mate postarane. Urcite odporucam.

Radoslav Prešinský

Amerika - návod na použitie - landing page

Jolka Williams žije v Amerike

“Som nadmieru spokojná s Danielinou prácou na mojej predajnej stránke.

Zadala som jej pokyny a vysvetlila, ako

si to predstavujem a ona svojou dôslednou prácou, mi spracovala kompletnú predajnú stránku nie len v dohodnutom termíne, ale i s prekvapivým výsledkom, ktorý prevýšil moje očakávania.

A navyše, všetko je napísané krásne a prehľadne, je to dokonale prerozdelené a zorganizované. Neviem, čo by som si bez jej práce počala. Maximálna spokojnosť je z mojej strany. Ďakujem Daniela :)

Amerika - návod na použitie - landing pageJolka Williams Amerika na dosah

“Dobry vecer pani Daniela,

urobili ste mi peknu bodku nedelneho vecera. Clanok sa mi paci, nemal som predstavu, ako ho smerovat a Vam sa to podarilo. Predpokladam, ze ak pisete o postupnosti, mate uz aj predstavu o pokracovani?

Napiste mi prosim dalsi postup, posielate faktury, alebo ako prebieha platba.

S pozdravom, Škvarkovský”

PR článok pre www.magmakam.sk PR článok pre www.magmakam.sk

Danielka, som veľmi rada, že som ťa spoznala, nielen ako hodnotného človeka, ale aj ako úprimnú a otvorenú osobu v komunikácii. Komunikácia bola kľúčová pri vytváraní webu.
Nie vždy nám webmaster rozumel, no vďaka tvojej rýchlosti, spoľahlivosti a profesionalite, ti vďačím za pekný, funkčný a dizajnovo skvele zvládnutý web.
Zistila som, že copywriting má naozaj zmysel. Tvoje reklamné texty sú gramaticky, pravopisne a štylisticky zosynchronizované so všetkými navrhnutými prvkami na webe. Môžem len odporúčať prácu z Danielinho pera.”

Monika Zemanová, Majiteľka Aqua baby klubu Mobik copywriting – www.mobik.sk

“Daniela je nejlepší. Dokáže napsat skvělé texty aniž by dostala úplné jasné zadání.

Prozkoumá problematiku, o které píše a dodá texty, na kterých není nutne změnit ani slovo.”

Dušan Urban / account director, Propag servis

“Písanie článkov a textov si vyžaduje kreativitu. Tú Daniela jednoznačne má! Naša spolupráca začala nevinne, napísaním článku. Dnes sa už stala aktívnou členkou nášho tímu a firma jej je vďačná za každé písmenko a marketingovú podporu. Vďaka nej a jej čarovnému peru sa ako firma posúvame míľovými krokmi. Až pri nej som si uvedomila, aké je dôležité mať v tíme človeka ako je ona. Ďakujeme Daniela.”

Monika Žáková/majiteľka, texty na web – BALZAK

“S Danielou spolupracujem niekoľko rokov.  Spoluprácu by som vedel zhrnúť do troch hlavných bodov:

1. precíznosť a zmysel pre detail       2. dodržanie termínov a zodpovednosť     3. elegantný štýl písania a kvalitne odvedená práca.”

Peter Tréger/director, Paypera s.r.o.

“Dobry den,

Texty su super, az mi je luto dat uvodny text na spodok stranky.

Poprosim vas o podklady k platbe.

S pozdravom, Knaperekova”


 

ĎALŠIE RECENZIE - na fb

marketing, ktorý chytí za ♥
Facebook Instagram